Шафа Астрід 2-х дверна
34 741 грн
Ціна:
24 319 грн
Шафа Астрід 2-х дверна
Шафа Астрід 2-х дверна
34 741 грн
Ціна:
24 319 грн
Під замовлення 45 днів
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
| Артикул | АР000031918 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Дверці | Розсувні |
| Колір виробу | Сірий |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вид | шафа |
| Колекція | Астрід |
| Матеріал | Корпус - МДФ «EGGER» (Австрія), фасад - високоякісний ДСП «KRONOSPAN» (Польща). |
| Категорія | Шафа купе |
| Рея для плічок | Да |
| Ширина | 950 мм |
| Габарити | 95*221*60 |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2205 мм |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Тумба під телевізор Бьянка
Ціна:
15 157 грн
-30%
Полиця Карат
Ціна:
3 598 грн
5 140 грн
-30%
Шафа навісна Карат
Ціна:
7 385 грн
10 549 грн
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
Комод Версаль Слонова Кістка
Знято з виробництва
Зеркало Ассоло
Знято з виробництва
-30%
Комод Високий Крістал
Ціна:
23 479 грн
33 541 грн
-30%
Тумба Приліжкова Крістал
Ціна:
9 663 грн
13 804 грн
цей товар добре доповнюють:
-30%
Ліжко Астрід 1800 з підйомним механізмом
Ціна:
35 705 грн
51 006 грн
-30%
Ліжко Астрід 1600 з підйомним механізмом
Ціна:
33 474 грн
47 819 грн
-30%
Дзеркало Астрід
Ціна:
4 427 грн
6 324 грн
-30%
Тумба Приліжкова Астрід
Ціна:
8 015 грн
11 449 грн
-30%
Комод Астрід високий
Ціна:
21 299 грн
30 427 грн
-30%
Комод Астрід
Ціна:
20 329 грн
29 041 грн
-30%
Туалетний Столик Астрід
Ціна:
9 681 грн
13 829 грн
-30%
Тумба під Телевізор Астрід
Ціна:
17 214 грн
24 591 грн