Люблячі, турботливі батьки усвідомлюють, наскільки важливо для дитини особистий простір. Тому намагаються оформити дитячі кімнати з урахуванням балансу між:

• безпекою;

• комфортом;

• функціональністю;

• естетичністю.

Адже відомо, що красива, приємна і зручна обстановка викликає позитивні емоції у дітвори, покращує настрій, виховує і розвиває хороший смак.

Також для батьків важлива простота догляду, легкість підтримки чистоти, міцність і довговічність виробів. Крім того, їм не байдужі ціни на меблі для дитячих в Україні і те, як вони відбиваються на сімейному бюджеті.


Аква Родос – кращі меблі для дитячих кімнат в Києві

Спільними зусиллями колективу торгово-промислової компанії Аква Родос створена колекція чудових, сучасних, стильних меблів, призначених для дітей. Їхнє виробництво організовано на високотехнологічній італійській лінії устаткування, використовуються екологічно чисті, нетоксичні, гіпоалергенні матеріали з Європи.

Для хлопчиків і дівчаток пропонується великий вибір дитячих меблів. Розроблено кілька серій, кожній з яких властиві яскрава індивідуальність і цікавий, самобутній дизайн. Модульні системи, що складаються з окремих блоків, можна купувати повністю або самостійно підбирати комплектацію. Наприклад, замінити звичайне ліжко на двоярусне, з двома дверима шафу - на більш містку трисекційну і т.д. Крім того, одні й ті ж предмети інтер'єру випускаються в різних габаритних розмірах.
Декілька практичних рекомендаційПорадьтеся з дитиною, дізнайтеся її думку перш, ніж купити меблі в дитячу кімнату. Їй доведеться багато часу перебувати в цьому приміщенні (спати, гратись, робити уроки, займатися творчістю), тому важливий фактор психологічної комфортності.Кольорова гама може не підходити характеру дитини, викликати в нього роздратування або впливати гнітюче, негативно впливати на загальне самопочуття. Тому потрібно враховувати переваги майбутнього власника і керуватися у виборі ними.


Намагайтесь розставляти меблі для дитячих кімнат таким чином, щоб вони не захаращувала простір, була зручною, створювала затишок і гармонію.

Форма відправлена
Щось пішло не так