Аксесуари для ванної кімнати – це обов'язковий атрибут, без якого неможливо уявити це приміщення. І річ не тільки в тому, що вони доповнюють загальну атмосферу, а й також у їхній практичності. Здавалося б, незначні, на перший погляд, предмети, але, одначе, вони значно покращують комфорт мешканця.

Рушникосушарки, полички, дозатори, мильниці, гачки, стаканчик для зубних щіток – без цього жодна ванна кімната не зможе функціонувати повноцінно.

Вишуканість в дизайні


Головне, чим повинні вирізнятися аксесуари для ванної, – так це доповнювати наявний інтер'єр. Але ніяк не привертати до себе зайву увагу. Тому ми створюємо спеціальні колекції, щоб ви змогли обрати саме те, що підійде вам, враховуючи особливості вашої ванної кімнати. Всі предмети наборів чудово гармонують один з одним, а їхня елегантність і витонченість створять вишукану атмосферу.

Деякі колекції мають універсальний дизайн, дозволяючи використовувати їх для абсолютно різних стильових оформлень інтер'єру.

Практичність і довговічність


  Навіть такі невеликі елементи вимагають якісного виробництва. Аксесуари для ванної в Києві від «Аква Родос» виготовляють із високоякісної латуні, а корпус покривають хромом у кілька шарів за спеціальною сучасною технологією. Це надійно захистить предмети від впливу вологи, не дозволяючи з'являтися іржі і корозії, які призводять до руйнування. Матове скло для склянок і мильниць стійке до подряпин і тріщин. 

Однак не варто забувати і про вчасний догляд за виробами. Регулярно протираючи їх і поліруючи спеціальними поліролями для хромованих деталей, ви тим самим збільшите термін служби аксесуарів.

Чому варто купувати в Аква Родос?

  Більшість магазинів орієнтована лише на один, іноді два види продукції. В результаті споживач сантехнічні прилади купує в одному місці, меблі – в іншому, а аксесуари – в третьому. У нас все інакше! Ви можете придбати аксесуари у ванну кімнату і у нас же придбати для неї меблі та змішувачі.
Таке рішення дозволяє дібрати все в одному стилі і не витрачати багато часу на пошуки та поїздки по різних місцях. Тим більше, що ціни на аксесуари для ванної кімнати ми пропонуємо найбільш оптимальні, з огляду на якість і зовнішнє оформлення всіх елементів. Наші консультанти допоможуть вам облаштувати житло з нуля, оснастивши якісними, надійними і красивими меблями.

Форма відправлена
Щось пішло не так