Ванна кімната місце, в якому ми знаходимо бадьорість за допомогою душу щоранку і знімаємо напругу після робочого дня. Тому воно повинно бути облаштоване найкращим чином. Сантехніка від «Аква Родос» для такої мети підходить ідеально! Вона функціональна, стильна і довговічна. Вартість товарів прийнятна. Тому кожен покупець може реалізувати задумане!

Сантехніка Київ в широкому асортименті.

 У каталозі представлений великий вибір продукції, яка вирізняється своїм призначенням. Ми регулярно поповнюємо колекцію і пропонуємо клієнтам новинки. Наші товари радують покупців надійністю і високою якістю. Вони служать тривалі роки і справляються зі своїми завданнями!

 Для Вашої  зручності сантехніка розділена на тематичні категорії:

       
    унітази – санітарно-технічні пристосування, які вирізняються формою, розмірами і конструктивними особливостями. У них реалізуються технології економного витрачання води. Окрема увага приділена зовнішньому вигляду виробів. За типом установки унітази бувають підлоговими, підвісними і приставними. Їх виготовляють  з кераміки. Це матеріал, для якого характерна екологічна чистота, зносостійкість, тривалий період експлуатації;

    • раковини – спеціальні пристосування, які використовуються для миття рук. Вони мають стік для води й  оснащені кранами. У продажу є раковини овальної, круглої, квадратної форми. Чашоподібні пристосування виготовлені з кераміки. Це міцний матеріал, що витримує щоденні навантаження. Він володіє чудовими естетичними властивостями. У колекції представлені раковини, які встановлюються на або під стільницю. Тому можна дібрати відповідний варіант;

    • біде – конструкція, що встановлюється поруч з унітазом. Цей винахід французьких виробників меблів. Він користується популярністю у всіх, хто цінує практичність і зручність. В асортименті є підлогові і підвісні моделі. Їх виготовляють з якісної сировини. Це гарантія довговічності і відповідності суворим європейським нормам;

    • уринали – різновид унітаза, який переважно використовується в громадських місцях. Це функціональні конструкції, виготовлені з урахуванням останніх тенденцій. Вони додають до повсякденного життя більше комфорту. Вибір товарів хороший, тому з покупкою оптимального варіанту проблеми не виникають.

Переваги сантехніки Аква Родос.

 Якщо Ви хочете створити у ванній кімнаті затишну атмосферу, віддайте перевагу сучасній продукції. Ми пропонуємо якісні товари, в яких поєднуються високі експлуатаційні властивості і привабливість. Тому поставлені завдання легко вирішити. У приміщенні створюється комфортабельна обстановка, що налаштовує на відпочинок!

Головними перевагами наших товарів є:

• Надійність.

Значний термін експлуатації.

Прекрасні естетичні властивості.

Доступна вартість.

Функціональність.

Придбати сантехніку в «Аква Родос» – стати володарем виробів, що відповідають установленим стандартам. Ми гарантуємо якість і пропонуємо товари в багатому асортименті! Тому ніхто не йде із інтернет-магазину без покупки!

Форма відправлена
Щось пішло не так