Сортувати: Дешеві Дорогі
Фільтр
Колекція
Монтаж
Вид
Selected: 0
Show

Біде
Подивіться відео про виробництво сантехніки для ванних кімнат на заводі Turkuaz в Туреччині.

 Біде корисний виріб, оснащений змішувачем. Його встановлюють поруч з унітазом, і виконує він важливу практичну функцію. Вперше така конструкція з'явилася у Франції. Її винайшов виробник меблів у 17 столітті. Точне ім'я розробника унікального виробу невідоме. Передбачають, що розробка належить Крістофу де Розьєсу. Перша модель відрізнялася від сучасних аналогів. У нинішні часи інженери її вдосконалили і зробили більш привабливою.Унітаз-біде – корисне доповнення Компанія «Аква Родос» стежить за модними тенденціями в сфері сантехнічної продукціїТому в нашій колекції є функціональні вироби, виготовлені з якісної сировини. Вони служать протягом тривалого часу і володіють високими декоративними властивостями.


 В інтернет-магазині представлені конструкції двох видів:


    підлогові  традиційні варіанти. Це вироби, що встановлюють у малогабаритних і просторих санвузлах. Вони безшумно працюють і чудово справляються зі своїми функціями. Підлогові моделі мають компактні розміри і не займають багато вільного місця. У них поєднується естетика і практичність;

     підвісні – сантехнічні пристрої, які виготовляють відповідно до останніх тенденцій. Вони вирізняються ергономічністю і стильним зовнішнім виглядом. Головною перевагою підвісних моделей є те, що вироби не встановлюють на підлогове покриття. Цим забезпечується зручне прибирання всього приміщення. Якщо Ви хочете придбати унітаз-біде, перегляньте нашу колекцію. У каталозі представлені якісні вироби. Вони мають унікальний дизайн і відповідають вимогам найвимогливіших покупців. Конструкції гармонійно вписуються в приміщення, оформлене в стилі класика, модерн, хай-тек. З ними санвузол стає функціональним і красивим!Керамічне біде – надійність і довговічність


 В інтернет-магазині компанії «Аква Родос» можна придбати біде, виготовлене з якісного матеріалу. Під ним мається на увазі кераміка. Це матеріал, який використовується у виробництві сантехніки тривалий час. Він себе прекрасно зарекомендував.Керамічне біде вироби, яким надають перевагу поціновувачі інноваційних рішень. Для них характерні такі важливі переваги:


Тривалий період експлуатації – сантехнічні пристосування служать протягом багатьох років.


• Екологічна безпека – в кераміці не містяться шкідливі речовини. Тому не виявляється негативний вплив на навколишнє середовище.


Високі естетичні властивості керамічні вироби мають привабливий зовнішній вигляд.


Зносостійкість  – матеріал не піддається згубному впливу вологи, мийних засобів.


• Стійкість до сонячного випромінювання – матеріал не втрачає початкові характеристики під дією ультрафіолетових променів.
 Щоб біде придбати, потрібно визначитися з декількома основними критеріями. До них належать метод установки конструкції, злив води і розміри. Тоді виріб вдало впишеться в інтер'єр і відповідатиме  заявленим вимогам.


 Ми пропонуємо керамічні біде, які вирізняються габаритами, комплектацією і формою. На всі вироби надається трирічна гарантія. Ви можете дібрати оптимальний варіант самостійно або скористатися допомогою наших співробітників. Консультанти нададуть всебічну допомогу у виборі відповідної моделі біде. Після оформлення замовлення товар буде доставлений у стислі терміни. Його якість Вас цілком влаштує!

Фiльтр
Раніше ви переглядали:Тех. підтримка ASABIX
preloader