Той, хто зіштовхувався зі зміною змішувача, знає, наскільки важлива ця деталь. І що вибір її повинен грунтуватися на таких критеріях, як:

     • якість;

     • функціональність;

     • надійність;

     • зовнішній вигляд.

     Щоб зрозуміти, які саме вам необхідно змішувачі придбати, слід для початку визначитися з цільовим призначенням і зручністю використання. 

За типом використання їх можна розділити на одноважельні, вентильні і безконтактні. Кожен із них має свої переваги, на які варто звернути увагу. Наприклад, змішувачі для кухні можуть бути вентильними, а ось для санвузла краще взяти одноважельний – щоб мінімізувати контакт рук з виробом до його миття. Для місць громадського користування найбільш гігієнічно буде встановити безконтактні типи.

 Кран змішувача для раковини може бути великим або середнім по довжині, для біде ж його, як правило, виготовляють максимально коротким.

Увага до кожної деталі.

      Найбільш проблемною зоною змішувача для умивальника зазвичай вважається той механізм, який прихований від сторонніх очей. Таке часто можна зустріти – всі зовнішні деталі виконані з висококласного матеріалу, а всередині – бюджетний метал. У підсумку – поломки і розчарування. Змішувачі «Аква Родос» виготовлені за іншими правилами: нам не важливий зовнішній лиск, ми створюємо довговічну і надійну продукцію, яка прослужить своєму власникові багато років. Багатошарове хромоване покриття впевнено захищає корпус від іржі і, як наслідок, руйнування. Усередині встановлений керамічний картридж від іспанського виробника, що має міжнародні сертифікати якості.

Аератори, які допомагають змішувачу працювати безшумно і не розбризкувати струмінь води навіть при великому напорі, ми замовляємо з Німеччини.

Водночас стильовому виконанню цих виробів також приділяється належна увага. Ми прагнемо, щоб кожен споживач знайшов тут ідеальний варіант для свого інтер'єру.

Купуйте вигідно, а не дешево!

      Сьогодні ціни на змішувачі в Києві утворюють вельми широкий діапазон. Однак не варто спокушатися на привабливу, на перший погляд, вартість. Пам'ятайте, що такий підхід дуже скоро може обернутися необхідністю знову вирушати на пошуки. Потім знову витрачати час на установку, оплачуючи послуги сантехніка. Набагато раціональніше один раз купити змішувачі «Аква Родос» і більше не замислюватися про це найближчі 10 років. Таким чином, ви заощадите значно більше коштів, а головне – часу!

Форма відправлена
Щось пішло не так