Ціна
Колекція ?
Оберіть колекцію , яка Вам сподобалась.
Колір виробу
Вид
Монтаж ? Монтаж може бути напольним, консольним або ж універсальним
Фільтр

Унітази підвісні

Сортувати:

            Прагнення заощадити квадратні метри призводить до того, що на ванну і туалет виділяється все менше місця. Але навіть при мінімалізмі має бути комфортно. Тому компактна сантехніка стає популярнішим. Особливо зручні підвісні унітази.
Класифікація та особливості вибору
Критерії вибору унітазів:

• габарити туалетної кімнати, але перед сидінням має бути від 70 см
• габарити з урахуванням комплекції людини
• дизайн приміщення.

           Мініатюрним людям підійдуть вузькі, низькі моделі, огрядним або високим - з широким сидінням, міцною опорою. У салонах сантехніки є величезна кількість моделей. Проводять унітази і біде з фаянсу, порцеляни, металу, каменю або пластику. Вони діляться за методом монтажу (підвісні, підлогові), по типу інсталяції (кутові або пристінні), по конструкції (з блоків або рам). Є прилади з різною чашею (воронко-, тарельчатообразние і козирькові), а також з декількома видами змиву (з прямим або круговим, або ж так звані безобідкові унітази). Купити унітаз без бачка, інсталяцію та кнопку ви можете в інтернет магазина Aqua Rodos.

Підвісні унітази - зручність плюс компактність.

Підвісні моделі вважають оптимальним варіантом для малогабаритних квартир або приміщень з туалетними кімнатами маленького розміру.
Плюси і мінуси дизайну

            Більшість моделей йдуть в повній комплектації (унітаз, бачок, кришка і кріплення). Ексклюзивні моделі виготовляють на замовлення, з натурального каменю або дорогого металу, підбираючи кожен елемент за смаком. Замовляють покриття з антибактеріальними і протиналітними властивостями.
5 переваг підвісних моделей:
    1. Відсутність зайвих елементів. Видно тільки унітаз і кнопка змиву, тому приміщення виглядає стильно. Плюс - полегшує прибирання кімнати, немає місць для накопичення пилу.
    2. Підвісні моделі компактні, але місткі, що дозволяє розміщувати їх у вузьких туалетах. Доречні вони в громадських місцях, де потрібно розмістити кілька       кабінок.Візуально збільшують приміщення.
    3. Немає ні громіздких ні складних елементів. Всі труби, великі частини конструкції заховані за фальш-панелями.
    4. Підвісні моделі не обмежені дизайном, можна підібрати варіант для будь-якого стилю або потреб.
    5. Економні по воді, є бачки з невеликим об'ємом, механізмом половинного зливу.
Так як на підлозі немає ніяких зайвих елементів, легко робити заміну покриття, робити підлогу зі складним, красивим малюнком. Простіше змонтувати теплу підлогу.

Недоліки моделей підвісного типу:

1. Ціна. Але величезний вибір моделей дозволяє вибрати варіант в будь-якому ціновому діапазоні.
2. Особливості монтажу. Щоб встановити підвісну сантехніку, слід володіти певними знаннями і вміннями.
3. Обмеженість доступу до труб. Щоб дістатися до комунікацій, доведеться знімати оздоблювальну перегородку.
Серед міфів про підвісну сантехніку є хибна думка, що такі унітази без опори не витримують тривале сидіння або повних людей. Це не так - сантехніка кріпиться на міцні сталеві рами, які знаходяться в стіні, їх міцність вище 200 кг, а деякі моделі можуть витримати навантаження в 400-800 кг.

             Класифікація підвісних унітазів:
• розмір міні (довжина до 54 см);
• середнього розміру (54-60 см завдовжки), найпоширеніший варіант;
• розмір «плюс» - довжина 60-70 см, частіше встановлюють для літніх, огрядних людей або з певними обмеженнями.

             Монтують сантехніку або в кут приміщення, або до стіни. Нескладні блокові моделі кріпляться тільки на товсті стіни, ще простіші конструктивно-рамні добре тримаються як на масивних стінах, так на середніх перегородках. Виробники сантехніки пропонують унітази будь-яких кольорів, з малюнками, імітацією візерунків під дерево або мармур. А також можна знайти моделі з додатковими функціями: антисплеск, біде, підсвічування, обдув і навіть підігрів стільчака.

             Інтернет магазин Аква Родос пропонує широкий вибір консольних унітазів від виробника CeraStyle (Туреччина). В асортименті є безободковие (Rimless) консольні унітази, консольні унітази з функцією біде, унітази з функцією біде і вентилем. Купити консольний унітаз недорого Київ, Україна ви можете на нашому сайті.


                    
Форма відправлена
Щось пішло не так