Ціна
Колекція ?
Оберіть колекцію , яка Вам сподобалась.
Колір виробу
Вид
Бренд
Ширина умивальника
Умивальник
Тип установкиПодивіться відео про виробництво сантехніки для ванних кімнат на заводі Turkuaz в Туреччині.
 
Раковина атрибут, без якого важко уявити ванну кімнату. Раніше він виконував тільки практичну функцію. Але все змінилося. Сьогодні у продажу представлені чашоподібні раковини, які вирізняються хорошими декоративними властивостями. Вони привносять у приміщення вишуканість і стильні риси!Раковина в ванну – розмаїття форм

 Компанія «Аква Родос» пропонує вироби в великому асортименті. У колекції представлені раковини різних форм:

    • круглі – прекрасне рішення для інтер'єру, оформленого в класичному стилі. У ньому присутні естетика і традиційність;

    • овальні – вироби, що мають правильну геометричну форму. Вони гармонійно вписуються в будь-яку обстановку;

    • квадратні – вибір тих, хто цінує оригінальність. У таких моделях поєднується краса і практичність.

 Якщо Вам потрібна раковина в ванну, ознайомтеся з асортиментом. В інтернет-магазині представлені чашоподібні пристосування на будь-який смак. Тому покупці, які відвідали наш сайт, не йдуть із порожніми руками! Вони купують товари, якість яких підтверджена сертифікатами і позитивними відгуками споживачів.

 При виборі конкретної моделі потрібно звертати увагу на важливий показник: особливості монтажу виробу. У колекції є конструкції, які встановлюються на або під стільницю.

 У першому випадку маються на увазі накладні раковини. Їх встановлюють на стільницю. Головною перевагою таких моделей є економія вільного простору. Конструкція розміщується на стільниці. Під поверхнею встановлюється пральна машина, кошик  для білизни або тумба для зберігання різного туалетного приладдя. Таким чином істотно економиться внутрішній простір в малогабаритному приміщенні.

 Другий варіант – раковина під стільницю. Це вбудована конструкція, що має елегантний зовнішній вигляд. Вона вдало вписується в приміщення і робить його більш функціональним. Чашоподібне пристосування легко монтується. Вбудована раковина вирізняється зручністю в експлуатації.

Керамічна раковина для ванни – кращий вибір

 В офіційному інтернет-магазині компанії «Аква Родос» представлені вироби, виготовлені з кераміки. Це сучасний матеріал, в якому міститься глина і суміші з мінеральними домішками. Його створюють під впливом високих температур і з подальшим охолодженням.

 При виробництві сантехніки ми використовуємо першосортну сировину. Тому наші керамічні вироби володіють поліпшеними технічними й естетичними властивостями:

    • Тривалий термін служби  цей показник обчислюється десятками років.

    • Екологічна безпека – в матеріалах не містяться шкідливі компоненти, які чинять негативний вплив на здоров'я людей.

    • Привабливий вигляд – керамічні пристосування мають дивовижний вигляд.

    • Стійкість до ультрафіолетових променів – вироби не вигоряють на сонці. Вони залишаються гарними тривалий час.

    • Простий догляд – для підтримки чистоти не потрібні специфічні засоби. Поверхня легко очищається від бруду.


 Раковина для ванни – обов'язковий атрибут приміщення, в якому виконуються гігієнічні процедури. Щоб вона відповідала всім запитам, потрібно звертати увагу на ключові критерії покупки. Це конструктивні особливості, форма, колір, матеріал, розміри. Скористайтеся спеціальним фільтром і доберіть модель, яка підійде за всіма параметрами. Вартість нашої продукції демократична, а її якість знаходиться на високому рівні!

Форма відправлена
Щось пішло не так