Унітаз - виріб, що виконує важливу практичну функцію. Це санітарно-технічне пристосування завжди виготовляється з міцних матеріалів. Іноді комплектується системою автоматичного змиву води і плавно закривається кришкою. Якщо Вам потрібно якісний виріб, зробіть вибір в нашому інтернет-магазині. Ми продаємо продукцію, в якій впроваджені найсучасніші розробки!

Купити унітаз від «Аква Родос» за доступною ціною

У колекції представлено широкий вибір моделей. Для здійснення гарної покупки потрібно розглянути асортимент і ознайомитися з коротким описом товару. Також необхідно звертати увагу на тип установки, габарити, комплектацію. Тоді виріб буде відповідати заявленим вимогам!

В інтернет-магазині можна придбати санітарно-технічні пристосування трьох видів:

  • Унітази підлогові (компакти) - вироби, які встановлені на підлогу. Це традиційний варіант, широко використовуваний в будинках, квартирах, офісах. Перевагою підлогових конструкцій є простота установки і зручність в експлуатації.
  • Унітази підвісні - вироби, які кріпляться до поверхні стіни. Вони оснащуються системами інсталяції, завдяки яким ховаються всі непривабливі труби і вентилі. До числа ключових переваг підвісних моделей відноситься естетичний зовнішній вигляд, невеликі габарити, надійність. У ванній кімнаті, в якій встановлена ​​підвісна конструкція, легше здійснювати прибирання в важкодоступних місцях.
  • Пристінні унітази - конструкції, що володіють стильним зовнішнім виглядом і високою функціональністю. Це сантехнічні пристрої, що мають обтічну форму. Вони підходять для просторих санвузлів і малогабаритних приміщень.

Купити унітаз Київ у нас - зробити вибір на користь якості і практичності. Ми пропонуємо покупцям недорогу сантехніку, в якій поєднується довговічність і зовнішня привабливість.

Це запорука того, що вироби служать довго і вдало вписуються в інтер'єр!

Широкий вибір товарів від «Аква Родос»

У каталозі розміщені товари, необхідні для створення комфортної обстановки у ванній кімнаті. У нас можна придбати не тільки підлоговий або підвісний унітаз, але і окремі елементи. Наприклад, кришка, інсталяція з круглої і квадратної кнопкою.

Кришка - виріб, оснащене системою плавного закриття Soft-Close. Це нове покоління зі специфічним механізмом, що дозволяє закривати унітаз без гучного. Ми пропонуємо аксесуари, виготовлені з дюропласта і поліпропілену. Це матеріали, які відрізняються міцністю до механічних пошкоджень, стійкість до зношування і до негативного впливу ультрафіолетових променів.

У нашому асортименті є сантехнічні пристосування в різній комплектації. 

При виборі відповідних варіантів потрібно керуватися наступними критеріями:

  • тип установки
  • зливання води
  • розміри
  • колір
  • тип закриття кришки
  • матеріал кришки

Ми пропонуємо унітази, виготовлені з кераміки. Це сучасний матеріал, для якого характерна екологічна чистота і високі характеристики. Він експлуатується протягом тривалого часу, не змінюючи первинних властивостей. Кераміка має гарні естетичними властивостями. Вона має ідеально білу, гладеньку поверхню.Щоб купити унітаз, Вам не знадобиться багато часу. У колекції представлено достатню кількість моделей, що відрізняються розмірами і конструктивними особливостями.

Форма відправлена
Щось пішло не так