До оформлення спальні більшість людей ставиться вдумливо, уважно, висуваючи вимоги:

 до естетики;
• концептуальності;
 підвищеного комфорту;
 можливості отримання повноцінного відпочинку.

    Головні акценти при створенні території релаксу задані за допомогою наповнення її якісними, функціональними, зручними меблями.
Різноманітні спальні в Києві

    Меблевий сегмент українського ринку рясніє пропозиціями, здатними задовольнити найвищі запити. Це і креативні дизайнерські розробки, і розкішні, ексклюзивні меблі класу люкс, і демократичні моделі, розраховані на широке споживче коло.

    Спальні від Аква Родос на загальному тлі займають гідне місце. Продукція компанії стабільно затребувана, її впізнають не тільки в Україні, а й за її межами (країни Східної Європи, Грузія, Азербайджан, Киргизстан і інші). Щорічна кількість продажу неухильно зростає, проходить він не тільки через звичайну торговельну мережу, а й через ресурс інтернету.

 Яким чином досягається популярність і чому у людей виникає бажання придбати спальню від виробників?
 Успіх базується на принципі досягнення балансу сучасних модних тенденцій, стильного дизайну, бездоганної якості, доступності цін. Велика частина заслуг належить Даніелю Роде – талановитому дизайнерові інтер'єрів з Мілана (Італія),  що люб'язно поділився своїм досвідом, нестандартністю мислення і оригінальними ідеями для створення колекції. Завдяки цьому, виготовлені ​​для спальні меблі естетично привабливі, несуть в собі консолідовану енергію оптимізму, емоційну рівновагу і відчуття внутрішньої свободи. Геометрія ліній проста, упорядкована, логічно завершена.

 Для втілення ідей використовується високотехнологічне обладнання, екологічно чисті, нетоксичні, нешкідливі для здоров'я матеріали. Меблі вироблені відповідно до рівня якості, прийнятим європейськими стандартами (ISO 9001: 2009), на них поширюється тривала гарантія.

Форма відправлена
Щось пішло не так