Тумба Приліжкова Крістал
13 804 грн
Ціна:
9 663 грн
Тумба Приліжкова Крістал
Тумба Приліжкова Крістал
13 804 грн
Ціна:
9 663 грн
Немає в наявності
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
| Артикул | АР000001286 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Тумба |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Тип | Приліжкова |
| Категорія | Тумби і полиці |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Колекція | Крістал |
| Колір виробу | Бежевий |
| Колір рами | Бежевий |
| Висота | 430 мм |
| Габарити | 55*43*42 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Дзеркало Б'янка
Ціна:
7 119 грн
Комод Б'янка високий
Ціна:
16 727 грн
Комод Атланта
Ціна:
28 500 грн
-30%
Пуф Крістал
Ціна:
4 946 грн
7 066 грн
-30%
Полиця Карат
Ціна:
3 598 грн
5 140 грн
Комод Версаль Слонова Кістка
Знято з виробництва
Ліжко Сан Ремо 1600 Білий Глянець
Знято з виробництва
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
-30%
Комод Крістал
Ціна:
25 505 грн
36 436 грн
-30%
Шафа Крістал
Ціна:
45 401 грн
64 859 грн
-30%
Дзеркало Крістал
Ціна:
4 867 грн
6 953 грн
-30%
Столик Туалетний Крістал
Ціна:
12 812 грн
18 303 грн
-30%
Пуф Крістал
Ціна:
4 946 грн
7 066 грн
-30%
Ліжко Крістал 1600 з підйомним механізмом
Ціна:
55 407 грн
79 153 грн
-30%
Комод Високий Крістал
Ціна:
23 479 грн
33 541 грн
-30%
Ліжко Крістал 1800 з підйомним механізмом
Ціна:
57 925 грн
82 750 грн