Полиця Карат
5 140 грн
Ціна:
3 598 грн
Полиця Карат
Матерiали: Високоякiсна ДСП "KRONOSPAN" (Польща), Фасади: МДФ "EGGER" (Австрiя)
Покриття: Фарба "Kemichal" (Iталiя), високий глянець
Фурнiтура: Ручки та нiжки "GIUSTI", напрямнi з доводчиком "HETTICH" (Нiмеччина), петлi з доводчиками "BLUM" (Австрiя)
| Артикул | АР000001363 |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Колір виробу | Білий глянець(*) |
| Колекція | Карат |
| Матеріал | ДСП |
| Вид | Полиця |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Габарити | 150*35*30 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Тумба під телевізор Бьянка
Ціна:
15 157 грн
Вітрина Бьянка 60
Ціна:
19 657 грн
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Шкафа навісна Хофнер
Знято з виробництва
-30%
Полиця Карат
Ціна:
3 598 грн
5 140 грн
-30%
Шафа навісна Карат
Ціна:
7 385 грн
10 550 грн
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Шафа Малага 3-х дверна
Знято з виробництва
Шафа Атланта
Ціна:
68 131 грн
Ліжко Атланта 1600
Ціна:
57 211 грн
Дзеркало Diamant 100 см
Ціна:
11 808 грн
Комплект Hennessy №1
Знято з виробництва
-50%
Шафа для одягу, 2-х дверна Tessa (1-3)
Ціна:
7 682 грн
15 364 грн
-30%
Пуф Крістал
Ціна:
4 947 грн
7 067 грн
-30%
Комод Високий Крістал
Ціна:
23 479 грн
33 541 грн