Шкафа навісна Хофнер
Ціна:
1 грн
Шкафа навісна Хофнер
Шкафа навісна Хофнер
Ціна:
1 грн
Знято з виробництва
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
Вставки можуть бути на вибір у кольорі: (При замовленні Узгоджувати з менеджером)
-Венге
-Золотий дуб
| Артикул | |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Тип | Навісна |
| Гарантія на покриття | 3 роки |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 410 мм |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Тумба під телевізор Бьянка
Ціна:
15 157 грн
Вітрина Бьянка 60
Ціна:
19 657 грн
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Шкафа навісна Хофнер
Знято з виробництва
-30%
Полиця Карат
Ціна:
3 598 грн
5 140 грн
-30%
Шафа навісна Карат
Ціна:
7 384 грн
10 549 грн
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Тумба під телевізор Флоренція 100 см
Знято з виробництва
Тумба Флоренція Консольна
Знято з виробництва
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Комод Хофнер
Знято з виробництва
Полка Хофнер
Знято з виробництва
-30%
Дзеркало Астрід
Ціна:
4 427 грн
6 324 грн
Тумба під телевізор Флоренція 150 см
Знято з виробництва
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва