Дзеркало Астрід
6 324 грн
Ціна:
4 427 грн
Дзеркало Астрід
| Артикул | АР000001236 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Категорія | Дзеркала |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вид | Дзеркало |
| Колекція | Астрід |
| Матеріал | Корпус - МДФ «EGGER» (Австрія), фасад - високоякісний ДСП «KRONOSPAN» (Польща). |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Тип | Настінне |
| Колір виробу | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина дзеркала | Більш 90 см |
| Габарити дзеркала | 100*70*3,2 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
цей товар добре доповнюють:
-30%
Ліжко Астрід 1800 з підйомним механізмом
Ціна:
35 705 грн
51 006 грн
-30%
Ліжко Астрід 1600 з підйомним механізмом
Ціна:
33 474 грн
47 819 грн
-30%
Тумба Приліжкова Астрід
Ціна:
8 015 грн
11 449 грн
-30%
Комод Астрід високий
Ціна:
21 299 грн
30 427 грн
-30%
Комод Астрід
Ціна:
20 329 грн
29 041 грн
-30%
Туалетний Столик Астрід
Ціна:
9 681 грн
13 829 грн
-30%
Шафа Астрід 4-х дверна
Ціна:
36 109 грн
51 583 грн
-30%
Тумба під Телевізор Астрід
Ціна:
17 214 грн
24 591 грн