Шафа Флоренція Консольна
Ціна:
1 грн
Шафа Флоренція Консольна
Шафа Флоренція Консольна
Ціна:
1 грн
Знято з виробництва
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
Колекція Флоренція – стримана і функціональна. Нічого зайвого - акцент тільки на те, що Ви самі хочете підкреслити. Використано світлі кольори матеріалів, які пом'якшують геометрію форм, а мінімалістичний дизайн додає інтер'єру легкість.
Модельний ряд:
Ця колекція складається з модулів, які можна компонувати і розміщувати в інтер'єрі за Вашим смаком.
Матеріали виготовлення:
Екологічно чиста ДСП Egger Австрія, колір ясень моліна пісочний, меблева плита Egger Eurolight, фурнітура Blum (Австрія) з газовими доводчиками.
Переваги колекції Флоренція:
- Стильний дизайн
- Легка конструкція
- Простота в використанні завдяки висококласній фурнітурі
- Можливість придбання поелементно.
- Полиці «Egger» «Eurolight» в трьох розмірах.
- Модульна система меблів.
| Артикул | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 220 мм |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Тумба під телевізор Бьянка
Ціна:
15 157 грн
Вітрина Бьянка 60
Ціна:
19 657 грн
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Шкафа навісна Хофнер
Знято з виробництва
-30%
Полиця Карат
Ціна:
3 598 грн
5 140 грн
-30%
Шафа навісна Карат
Ціна:
7 385 грн
10 549 грн
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Тумба під телевізор Флоренція 100 см
Знято з виробництва
Тумба Флоренція Консольна
Знято з виробництва
Полиця Флоренція Консольна 100 см
Знято з виробництва
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Полиця Флоренція Консольна 150 см
Знято з виробництва
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
-30%
Дзеркало Астрід
Ціна:
4 427 грн
6 324 грн
Тумба під телевізор Флоренція 150 см
Знято з виробництва