Ліжко Астрід 1600 с підйомним механізмом сірий
Ціна:
47 819 грн
Ліжко Астрід 1600 с підйомним механізмом сірий
Ліжко Астрід 1600 с підйомним механізмом сірий
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
| Артикул | АР000031922 |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні Ліжка |
| Розмір спального місця | 160x200 |
| Максимальне навантаження | 240 кг |
| Колір виробу | Сірий |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Монтаж | Пiдлоговий |
| Вид | Ліжко |
| Наявність узголів'я | Є |
| Виробник | AquaRodos |
| Колекція | Астрід |
| Висота | 1160 мм |
| Матеріал | Корпус - МДФ «EGGER» (Австрія), фасад - високоякісний ДСП «KRONOSPAN» (Польща). |
| Висота узголів'я | 1160 мм |
| Ширина | 1710 мм |
| Габарити | 171*208*106 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Комод Флоренція
Знято з виробництва
Шкафа навісна Хофнер
Знято з виробництва
Полиця Флоренція Консольна 200 см
Знято з виробництва
Комод Версаль Слонова Кістка
Знято з виробництва
Зеркало Ассоло
Знято з виробництва
-30%
Комод Високий Крістал
Ціна:
23 479 грн
33 541 грн
-30%
Тумба Приліжкова Крістал
Ціна:
9 663 грн
13 804 грн
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Ліжко Астрід 1800 з підйомним механізмом сірий
Ціна:
51 005 грн
Тумба під Телевізор Астрід сірий
Ціна:
24 592 грн
Туалетний Столик Астрід сірий
Ціна:
13 828 грн
Комод Астрід сірий
Ціна:
29 042 грн
Комод Астрід високий сірий
Ціна:
30 427 грн
Тумба Астрід сірий
Ціна:
11 448 грн
Дзеркало Астрід сірий
Знято з виробництва
Шафа Астрід 2-х дверна сірий
Ціна:
34 742 грн