Дзеркало Карат White Gloss 120 см
Ціна:
13 367 грн
Дзеркало Карат White Gloss 120 см
- Корпус - високоякісне ДСП «Kronospan» (Польща).
- Петлі з доводчиками «Blum» (Австрія).
- Покриття - фарба «Kemichal» (Італія), плівка «Global»
- Напрямні з доводчиками «Hettich» (Німеччина)
- Ручки і ніжки «Giusti».
- Фасади - МДФ «Egger» (Австрія)
- Ніжки з натурального дерева - ясен (Україна)
- . Узголів'я ліжка - еко-шкіра (Бельгія)
- Завдяки фурнітурі «Blum» (Австрія)всі двері і висувні ящики працюють плавно і безшумно
- Металевий каркас з буковими ламелями не тільки надає додатковий ортопедичний ефект, а й збільшує термін експлуатації матраца. Крок між ламелями дорівнює 25 мм.
| Артикул | АР000001352 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип товарів | Меблі для дому |
| Країна виробник | Україна |
| Колір рами | Білий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колекція | Карат |
| Вид | Дзеркало |
| Колір виробу | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 900 мм |
| Ширина дзеркала | Більш 90 см |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Тип | Настінна |
| Габарити дзеркала | 90*120*2,6 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
-25%
Дзеркало кругле Омега R-line D-80 з підсвічуванням
Ціна:
5 907 грн
7 876 грн
Дзеркало кругле Делла R-line D-80, з LED підсвічуванням
Ціна:
7 584 грн
-25%
Дзеркало Акцент 80 см
Ціна:
4 152 грн
5 536 грн
-25%
Дзеркало Solar 50x90 см UNI sensor з підсвіткою овальне
Ціна:
6 606 грн
8 808 грн
Дзеркало Лоренцо black D-70, сенсор, підсвітка
Ціна:
9 706 грн
Кільце для рушників Лоренцо 9213
Ціна:
1 339 грн
Щітка, йоржик для унітаза скло Орландо 8919C
Ціна:
2 652 грн
Планка з гачками Капрі, хром 6653×3
Ціна:
1 088 грн
цей товар добре доповнюють:
Ліжко Карат 1800 з Підйомним Механізмом White Gloss
Ціна:
70 672 грн
Дзеркало Карат White Gloss 62 см
Ціна:
6 034 грн
Шафа Карат White Gloss
Ціна:
74 957 грн
Ліжко Карат 1600 з Підйомним Механізмом White Gloss
Ціна:
65 254 грн
Комод Карат White Gloss 62 см
Ціна:
32 982 грн
Столик Туалетний Карат White Gloss
Ціна:
26 741 грн
Комод Карат White Gloss 130 см
Ціна:
32 381 грн
Тумба Приліжкова Карат White Gloss
Ціна:
14 516 грн