Ліжко 1600 (1-5) без ламелі Б'янка
Ціна:
24 055 грн
Ліжко 1600 (1-5) без ламелі Б'янка
| Артикул | АР000031929 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Вид | Ліжко |
| Колір виробу | Білий мат |
| Колекція | Біанка |
| Ширина | 1704 мм |
| Габарити | 2098х1704х996 мм |
| Довжина | 2098 мм |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Підстава під матрац | ламелі |
| Матеріал каркаса | Метал, ДСП, МДФ |
| Колір рами | білий мат |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Шафа Флоренція Консольна
Знято з виробництва
Комод Afina
Знято з виробництва
Дзеркало кругле Омега R-line D-80 з підсвічуванням
Ціна:
7 875 грн
-25%
Дзеркало кругле Делла R-line D-80, з LED підсвічуванням
Ціна:
5 688 грн
7 584 грн
Комплект Hennessy №2
Знято з виробництва
Пенал Вояж для Хлопчика
Знято з виробництва
-30%
Комод Астрід
Ціна:
20 329 грн
29 041 грн
Тумба під ТВ Хофнер
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Дзеркало Б'янка
Ціна:
7 119 грн
Комод Б'янка
Ціна:
17 432 грн
Комод Б'янка високий
Ціна:
16 727 грн
Ліжко 1600 (1-5) без ламелі Б'янка
Ціна:
24 055 грн
Ліжко 1800 (1-5) без ламелі Б'янка
Ціна:
26 660 грн
Вклад до ліжка 1800 * 200 Б'янка
Ціна:
2 119 грн
Шафа для одягу, 3-х дверна Б'янка
Ціна:
37 112 грн
Шафа для одягу, 4-х дверна Б'янка
Ціна:
45 539 грн