Тумба Вінтаж консольна 100 см з умивальником Frame (Аліканте)
Ціна:
18 712 грн
Тумба Вінтаж консольна 100 см з умивальником Frame (Аліканте)
Тумба Вінтаж консольна 100 см з умивальником Frame (Аліканте)
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
| Артикул | АР000040256 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Матеріал раковини | Кераміка |
| Вид | Тумба |
| Виробник умивальника | CeraStyle (Туреччина) |
| Колекція | Вінтаж |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Умивальник | Frame |
| Колір виробу | Аліканте |
| Ширина умивальника, стільниці | 100 см |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Монтаж | Консольний |
| Габарити | 100*85*45 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Дозатор для рідкого мила Маттео 8814
Знято з виробництва
Стакан для зубних щіток Маттео 8821
Знято з виробництва
Щітка для унітазу Маттео 8829
Знято з виробництва
Компакт Duru вертикальний випуск, сидіння Slim Soft-Close
Ціна:
12 590 грн
Біде Duru підлогове
Ціна:
5 661 грн
Гачок Маттео 8825
Ціна:
88 грн
Змішувач для умивальника Rodos 90803
Знято з виробництва
Тримач для туалетного паперу Маттео 8816
Знято з виробництва
цей товар добре доповнюють:
Пенал Вінтаж консольний аліканте
Ціна:
8 867 грн
Косметичне дзеркало настінне - прямокутне c Liberty 240 мм MM-FRB039CP
Знято з виробництва
-30%
Дзеркало Омега Люкс 100 см з LED підсвічуванням, лінза з підсвічуванням
Ціна:
9 875 грн
14 106 грн
Гачок Вікторія
Ціна:
136 грн
Щітка для унітазу Вікторія
Знято з виробництва
Мильниця Вікторія
Знято з виробництва
-30%
Дзеркало Омега 100 см з LED підсвіткою
Ціна:
7 901 грн
11 286 грн
-25%
Змішувач кухоннийі Boston 91365 Chrome
Ціна:
3 624 грн
4 832 грн