Тумба Беатріче (чорний колір) 100 см патина золото з умивальником Lila 100 см
40 935 грн
Ціна:
30 702 грн
Тумба Беатріче (чорний колір) 100 см патина золото з умивальником Lila 100 см
Знижка
Тумба Беатріче (чорний колір) 100 см патина золото з умивальником Lila 100 см
40 935 грн
Ціна:
30 702 грн
Під замовлення 45 днів
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
Звертаєм вашу увагу на те, що ця позиція під замовлення, срок виготовлення- 45 днів
| Артикул | АР000073687 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Колекція | Беатріче |
| Матеріал раковини | Кераміка |
| Вид | Тумба |
| Умивальник | New Classic |
| Виробник умивальника | CeraStyle (Туреччина) |
| Висота | 850 мм |
| Ширина умивальника, стільниці | 100 см |
| Ширина | 1000 мм |
| Монтаж | Пiдлоговий |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Додатково | Умивальник високої якості Kolo, Фасади натуральний шпон ясена, Корпус ДСП Egger (Австрія), Матеріали термо- і вологостійкі, Меблі покрита трьома шарами грунту і пофарбована двома шарами поліуретанової фарби італійського виробництва Kemichal, Фурнітура сер |
| Глибина | 480 мм |
| Габарити | 100*85*48 |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Біде Duru консольне
Ціна:
5 204 грн
Гачок подвійний Леонардо, чорний матовий 9925
Ціна:
965 грн
Дозатор для рідкого мила Леонардо, чорний матовий 9933A
Ціна:
1 998 грн
Мильниця Леонардо, чорний матовий 9922
Ціна:
1 273 грн
Змішувач для ванни Boston 91361
Ціна:
5 542 грн
-25%
Душова система OPTIMA 4356A
Ціна:
8 682 грн
11 576 грн
Змішувач прихованого монтажу для ванни IMPERIAL AF-L3B073CP (2 функції)
Ціна:
6 468 грн
-25%
Змішувач кухоннийі Boston 91365 Chrome
Ціна:
3 624 грн
4 832 грн
цей товар добре доповнюють:
Унітаз підвісний безободковий City, кришка Bella Soft-Close, антрацит матовий
Ціна:
24 803 грн
Верхній душ Rodos 012CP R300mm, круглий
Ціна:
8 094 грн
-25%
Дзеркало Беатріче 80 см чорне патина золото
Ціна:
7 137 грн
9 515 грн
-25%
Пенал Беатріче чорний патина хром (правий/лівий)
Ціна:
21 525 грн
28 700 грн
-25%
Змішувач для раковини Boston 91363
Ціна:
3 204 грн
4 271 грн
Щітка для унітазу Леонардо 9929а
Ціна:
1 522 грн
Тримач для туалетного паперу Леонардо 9916
Ціна:
1 360 грн
Дзеркало Гамма 100 см з LED підсвіткою
Ціна:
8 023 грн