Сортувати: Дешеві Дорогі
Фільтр
Колекція
Selected: 0
Show

Змішувачі для кухні

Кухонні змішувачі: види і їх особливості

 

 Зараз виробники пропонують покупцям різні змішувачі для кухні, які відрізняються за такими параметрами:

 

• метод кріплення;


• спосіб управління;


• форма лійки і її розмір;


• кут повороту;


• додаткові функції.

 

 Кріпитися до мийки змішувач може за допомогою гайки або шпильки. За способом управління струменем води їх ділять на одніважельні і моделі з двома вентилями. Зручність першого варіанту вже встигли оцінити багато користувачів, адже відкрити воду можна одним рухом. Другий варіант більш звичний і з'явився він набагато раніше, такий варіант вибирають прихильники класичного інтер'єру.

 

 

 Велике значення має довжина лійки, її потрібно підбирати під габарити мийки. Подивіться при покупці, яка висота у виливу. Її повинно вистачати, щоб було зручно помити продукти і габаритну посуд. На комфорт у використанні впливає також кут повороту. Зручніше, якщо він дорівнює 180 градусам, але цей критерій не є обов'язковим. Форма лійки буває пряма чи вигнута, тут вибір залежить від особистих переваг.

 

 

 

 Все частіше в сучасних квартирах зустрічаються кухонні змішувачі з витяжним виливом. Така функція дарує ще більший комфорт при використанні. Наприклад, виливши можливо витягнути на потрібну довжину, щоб набрати воду в каструлю або відро. Бувають змішувачі, в яких виливши оснащений аератором, тобто, струмінь не суцільна, а подібна до тієї, що в душі. Такі моделі дозволяють значно зменшити витрату води і відмінно економлять.

 

 Важливо, щоб змішувач підходив за кольором і дизайном під мийку, адже ці два елементи після монтажу повинні виглядати як єдине ціле.

 

  


Як купити змішувач для кухні на нашому сайті

 

 

 Щоб придбати надійну модель, яка прослужить тривалий час, замовляйте змішувачі для кухні в Києві на сайті. Вони виконані латуні і покриті хромом, що робить деталі міцними. Виробник дає гарантію на свої вироби.

 

 

 Для зручності покупців в каталозі представлені фотографії товарів і докладні описи до них. Ми відправляємо продукцію по Україні на відділення Нової пошти, а для жителів столиці є адресна доставка і самовивіз.

Фiльтр
Раніше ви переглядали:Тех. підтримка ASABIX
preloader