Сортувати: Дешеві Дорогі
Фільтр
Колекція
Selected: 0
Show

Змішувачі для раковини

Змішувач для умивальника: види і їх переваги

 

 Багато людей з метою економії купують один змішувач, який використовують одночасно для ванної та умивальника. Але вилив швидше зношується через постійне тертя, до того ж, на практиці таке рішення виглядає не дуже добре. Коли є можливість, краще придбати окремий змішувач для умивальника, це і зручніше, і естетичніше.

 

 Якщо вам потрібно змішувач для раковини, перед покупкою ознайомтеся, які бувають види даного аксесуара і в чому їх особливості. За типом конструкції їх ділять на вентильні і важелі. Перший варіант використовується набагато довше і він більш звичний споживачам. Конструкція являє собою вилив і два крана окремо для холодної і гарячої води. Важільні змішувачі з'явилися відносно недавно, але вже встигли полюбитися більшості користувачів. Включити воду і налаштувати її температуру можливо однією рукою або навіть тильною стороною долоні. Це дуже зручно і швидко.

   

 

Змішувач для раковини: що потрібно дізнатися при виборі

 

 

 Даний елемент піддається постійним навантаженням, змішувач відкривають і закривають по кілька разів за день. Так деталі можуть швидко зношуватися, тому їх роблять з металу. Для виготовлення змішувачів використовують міцну латунь, яку додатково покривають нікелем або хромом для підвищення стійкості до зношування.

 

 Слід звернути увагу на тип монтажу. Змішувач на умивальник може монтуватися або на стіну, або безпосередньо на раковину. Тут вибір залежить від особистих переваг, але слід врахувати, що монтаж на стіну потребує більше зусиль. Перед установкою потрібно провести відповідні комунікації, і зробити це потрібно до початку ремонту.

   


Купити змішувач для раковини в інтернет-магазині

   

 Наш сайт спеціалізується на продажу якісної сантехніки, і вона відповідає вимогам сучасних користувачів. У каталозі ви зможете знайти стильний змішувач для умивальника, ціна якого вас порадує. Товари міцні і надійні, адже всі вони зроблені з латуні, покритої хромом.

 

 

 Виробник надає гарантію на продукцію, що ще раз підтверджує її якість. Для зручності покупців ми відправляємо замовлення по Україні, а клієнтам з Києва наш інтернет-магазин пропонує послугу адресної доставки і самовивезення.

Фiльтр
Раніше ви переглядали:Тех. підтримка ASABIX
preloader