Пенал Манхеттен Антрацит матовий
Ціна:
19 462 грн
Пенал Манхеттен Антрацит матовий
Знижка
| Артикул | АР000091174 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Вид | Пенал |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина пеналу | 35 см |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Висувний ящик | Так |
| Спосіб відкривання | Правосторонній/Лівосторонній |
| Монтаж | Консольний |
| Колекція | Манхеттен |
| Колір виробу | Антрацит матовий |
| Глибина | 333 мм |
| Фурнітура | МДФ |
| Опис | Пенал універсальний, може бути як лівостороннім, так і правостороннім |
| Кількість полиць | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Декор | Namibia-black |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Компакт Duru горизонтальний, сидіння Slim Soft-Close
Ціна:
12 590 грн
Дзеркало кругле Делла R-line D-95, з LED підсвічуванням
Ціна:
9 179 грн
Дозатор для рідкого мила Маттео 8814
Знято з виробництва
Стакан для зубних щіток Маттео 8821
Знято з виробництва
Тримач для туалетного паперу Маттео 8826
Знято з виробництва
Щітка для унітазу Маттео 8829
Знято з виробництва
Змішувач для раковини Decor 80223
Ціна:
2 574 грн
Гачок Маттео 8825
Ціна:
88 грн
цей товар добре доповнюють:
Косметичне дзеркало настінне - прямокутне c Liberty 240 мм MM-FRB039CP
Знято з виробництва
Дзеркало Омега Люкс 100 см з LED підсвічуванням, лінза з підсвічуванням
Ціна:
14 105 грн
Тумба Манхеттен білий мат зі стільницею 100 см та умив. Olive 74 см
Знято з виробництва
Тумба Манхеттен білий мат зі стільницею 100 см та умивальником ONE 46 см коло
Знято з виробництва
Тумба Манхеттен білий мат зі стільницею 100 см та умивальником One 67 см Овал
Знято з виробництва
Тумба Манхеттен білий мат зі стільницею 100 см та умивальником Zero 46 см
Знято з виробництва
Тумба Манхеттен білий мат зі стільницею 100 см та умивальником ONE 46×46 см квадрат
Знято з виробництва
-30%
Дзеркало Омега 100 см з LED підсвіткою
Ціна:
7 900 грн
11 286 грн