Пенал Акцент консольний (правий)
13 799 грн
Ціна:
9 659 грн
Пенал Акцент консольний (правий)
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
Хочете зробити вашу ванну стильною і вишуканою, для цього вам не потрібно занадто багато.
Пропонуємо трендові меблі в мінімалістичному стилі. Стримана та ефективна, а головне підійде у будь-який інтер'єр вашого приміщення, серія Акцент від AquaRodos.
Якщо ви маєте намір додати краси та зручності, то ця серія припаде вам до смаку.
Підібрати змішувач для умивальника під тумбу можна тут.
| Артикул | АР000000831 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Вид | Пенал |
| Спосіб відкривання | Правосторонній |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Ширина | 350 мм |
| Дверці | Розпашні |
| Ширина пеналу | 35 см |
| Колекція | Акцент |
| Висота | 1750 мм |
| Висувний ящик | Ні |
| Глибина | 321 мм |
| Габарити | 350*1750*300 |
| Колір виробу | Білий глянець |
-
15 березня 2021Выбирали в интернет магазине, заказали доставкой на дом. Очень много было опасений на счёт того что придёт не тот товар, но была приятно удавлена , товар пришёл именно тот что заказали, без повреждений в целости и сохранности. Спасибо большое магазину
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Дозатор для рідкого мила Маттео 8814
Знято з виробництва
Змішувач для ванни Boston 91361
Ціна:
5 542 грн
Душова система OPTIMA 4356A
Ціна:
10 852 грн
Гачок Глорія
Ціна:
406 грн
LED підсвітка Gama LUX 7.0 W, хром (50 см)
Ціна:
2 429 грн
Унітаз підлоговий Noura, сидіння Slim Soft-Close
Ціна:
17 859 грн
Змішувач кухоннийі Boston 91365 Chrome
Ціна:
4 530 грн
Умивальник Zero круглий 46 см 071600
Ціна:
5 229 грн
цей товар добре доповнюють:
Дзеркало Diamant 80 см
Ціна:
9 893 грн
-25%
Дзеркальна шафа Рома 85 см без підсвічування
Ціна:
9 140 грн
12 187 грн
Дзеркало Гамма 80 см з LED підсвіткою
Ціна:
6 529 грн
Верхній душ Rodos 012CP R300mm, круглий
Ціна:
8 094 грн
-30%
Пенал Акцент консольний (правий)
Ціна:
9 659 грн
13 799 грн
-54%
Унітаз консольний City з функцією біде, кришка Bella Soft-Close
Ціна:
5 329 грн
11 738 грн
Змішувач для раковини Boston 91363
Ціна:
4 004 грн
Змішувач прихованого монтажу для ванни IMPERIAL AF-L3B073CP (2 функції)
Ціна:
6 468 грн