Сортувати: Дешеві Дорогі
Фільтр
Колекція
Ширина дзеркала
Selected: 0
Show

Дзеркала

  Дзеркало у ванну - важливий аксесуар, за допомогою якого забезпечується зручність використання ванною кімнатою. Воно кріпиться до стіни за допомогою спеціальних кріпильних пристосувань. Якщо Ви хочете придбати якісну продукцію, зробіть вибір у нас. Ми пропонуємо дзеркала різних форм і розмірів. Вони надають кімнаті привабливий вигляд і виконують практичну функцію!

Дзеркала в ванну: що можна купити?

  Вироби від компанії «Аква Родос» підкорюють покупців оригінальним і стильним дизайнерським оформленням. У них вдало поєднується магія світла і гармонія. Український виробник виготовляє товари вищої якості. Фахівці придумують креативні ідеї і реалізовують їх у життя. Тому покупцям пропонуються гарні вироби, які стають невід'ємними аксесуарами приміщень!

  Якщо Ви хочете купити дзеркало в ванну, роздивіться асортимент. В продажі представлено багато цікавих моделей. Для прикладу:

     дзеркало з підсвіткою – оптимальне рішення для людей, що цінують підвищений комфорт. За допомогою додаткового світла можна отримати якісне відображення. Тому процес проведення гігієнічних і косметичних процедур істотно полегшується. Також в кімнаті створюється особлива обстановка, наповнена чарами;

     дзеркало у вишуканій рамі – виріб, в якому поєднується краса і елегантність. Воно легко кріпиться на стіну, біля якої розміщена тумба з умивальником. Такий аксесуар вдало вписується в інтер'єр, оформлений в стилі класика, модерн;

     дзеркало з світильниками з боків – чудове рішення для вишуканої обстановки. Це якісна продукція, створена на підставі інноваційних технологій. У нижній частині до дзеркала прикріплена поличка. На ній можна зберігати косметичні засоби і туалетні приналежності. З боків розміщені красиві світильники. Вони забезпечують додаткове освітлення в приміщенні і створюють романтичну атмосферу;

    дзеркальна шафа функціональний виріб, створений з першокласних матеріалів. Маються на увазі полотна від бельгійської компанії «Glaverbel» і австрійська фурнітура, розрахована на величезну кількість циклів відкривання/закривання. Для продовження терміну служби бічні і передні частини шафи покриті ґрунтовкою і вологостійкою фарбою;

    пенал з дзеркаломпідвісна конструкція, в якій зберігаються необхідне приладдя. З її допомогою можна грамотно організувати внутрішній простір в невеликій кімнаті.

Переваги нашої продукції

  Дзеркала в ванну, представлені в каталозі, - втілення сучасних технологій. Вони покриваються амальгамою на основі срібла. Це специфічна речовина, після застосування якої підвищуються експлуатаційні характеристики виробу. Дзеркала не бояться негативного впливу вологи і служать протягом тривалого часу.

  Для здійснення гарної покупки необхідно вибрати форму виробу. Круглі дзеркала надають кімнаті додатковий об'єм і створюють затишну обстановку. Квадратні конструкції роблять приміщення більш пропорційними. Розмір також має значення. Цей показник залежить від габаритів кімнати.

  Дзеркала в ванну обрамляються вишуканими рамами. На вибір представлено кілька кольорових рішень: горіх італійський, білий, Вудлайн, венге, ваніль. Ознайомтеся з колекцією і підберіть відповідний варіант, керуючись особистими запитами. Ви можете придбати дзеркало з підсвічуванням, зі скляною поличкою або дзеркало з шафою! Після оформлення замовлення ми доставляємо товар за вказаною адресою!

Фiльтр
Раніше ви переглядали:Тех. підтримка ASABIX
preloader