Ціна
Колекція ?
Оберіть колекцію , яка Вам сподобалась.
Колір виробу
Вид

 Хочете зробити інтер'єр санвузла завершеним і оригінальним? Тоді зверніть увагу на колекцію аксесуарів для ванної Вікторія. У ній є все необхідне, щоб повністю укомплектувати приміщення. Це мильниці і дозатори для мила, тримачі для рушників і туалетного паперу, склянки для зубних щіток, гачки і щітки для унітазу. Всі вони мають підвісний тип монтажу, що зручно з практичною точки зору і виглядає дуже витончено.

 

   

 Родзинкою лінійки є модний декор, який використаний на кожному виробі. Це витончений квітковий візерунок на кріпленні. Деталі з таким оформленням відмінно впишуться в класичний або вінтажний стиль, вони стануть його акцентом і вдихнуть в нього життя.

 

 Покупці, крім дизайну, дивляться ще й якість покупки. Тут продукція з колекції Вікторія теж на висоті. При виготовленні товарів виробник використовував хромовану латунь, яка витримує механічний вплив, постійну підвищену вологість повітря і вплив миючих засобів.

 

 У нашому інтернет-магазині можна придбати ці шикарні аксесуари для ванної кімнати. Жителям Києва ми пропонуємо адресну доставку, а для інших населених пунктів є відправка на відділення Нової пошти.

и пропонуємо адресну доставку, а для інших населених пунктів є відправка на відділення Нової пошти.
Форма відправлена
Щось пішло не так