Ціна
Колекція ?
Оберіть колекцію , яка Вам сподобалась.
Колір виробу
Вид

 У комплекті аксесуарів для ванної кімнати Маттео передбачено все до дрібниць. Набір містить компактну скляну полицю для миючих засобів або косметики, три різних моделі вішаків для рушників, не тільки одинарний, але і подвійний стакан для пасти і зубних щіток, якщо в будинку проживає велика родина, а також інші необхідні елементи для санвузла.

 

 Наявність таких деталей під рукою робить життя комфортнішим, а інтер'єр ванної кімнати - затишним. Купувати всі необхідні вироби краще комплектом, адже в такому випадку всі його складові підходять за стилем, взаємодоповнюють один одного і роблять загальну картинку приміщення завершеною.

 

 Продукція з комплекту Маттео складається з міцних і довговічних матеріалів - хромованою латуні і скла. Для підтвердження якості товарів виробник дає на них гарантію терміном на 10 років. Тривалість експлуатації - це головна перевага хороших товарів, яка цілком виправдовує їх ціну.

 

 Придбати аксесуари для ванної ви можете вже сьогодні. Для цього потрібно зробити замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми можемо відправити ваші покупки на будь-яке відділення Нової пошти, а для жителів Києва можлива адресна доставка і самовивіз. Також у нас передбачені кілька варіантів оплати замовлення, в тому числі і розстрочка.

Форма відправлена
Щось пішло не так