Пенал Акцент сірий мармур підлоговий з кошиком (UNI)
15 215 грн
Ціна:
11 412 грн
Пенал Акцент сірий мармур підлоговий з кошиком (UNI)
Знижка
Пенал Акцент сірий мармур підлоговий з кошиком (UNI)
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
Хочете зробити вашу ванну стильною і вишуканою, для цього вам не потрібно занадто багато.
Пропонуємо трендові меблі в мінімалістичному стилі. Стримана та ефективна, а головне підійде у будь-який інтер'єр вашого приміщення, серія Акцент від AquaRodos.
Якщо ви маєте намір додати краси та зручності, то ця серія припаде вам до смаку.
Підібрати змішувач для умивальника під тумбу можна тут.
| Артикул | АР000000861 |
| Тип товарів | Меблі у ванну кімнату |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Вид | Пенал |
| Ширина пеналу | 40 см |
| Спосіб відкривання | Правосторонній |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Зі стільницею | Так |
| Висота | 1650 мм |
| Дверці | Розпашні |
| Ширина | 400 мм |
| Монтаж | Консольний або підлоговий |
| Колір фасаду | Білий глянець |
| Фурнітура | Blum,Hettich |
| Матеріал | ДСП |
| Додатково | Гарантійний талон |
| Глибина | 321 мм |
| Опис | Фасади та боковини пенала вкриті ПВХ плівкою |
| Колекція | Акцент (сірий мармур) |
| Габарити | 400*1650*300 |
| Колір виробу | Сірий мармур |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
:
Дзеркало Diamant 80 см
Ціна:
9 893 грн
-30%
Дзеркальна шафа Париж 80 см з підсвіткою
Ціна:
10 083 грн
14 403 грн
Дзеркальна шафа Рома 70 см без підсвічування
Ціна:
9 626 грн
-25%
Змішувач для раковини Boston 91363
Ціна:
3 204 грн
4 271 грн
-50%
Змішувач для умивальника Optima 90973
Ціна:
3 141 грн
6 282 грн
Дзеркало Люче black 80x70, сенсор, підсвітка
Ціна:
9 669 грн
-25%
Дзеркало Донато black 80х70, сенсор, підсвітка
Ціна:
7 380 грн
9 839 грн
-25%
Дзеркало "Lorenzo" gold D-70 sensor з підсвіткою
Ціна:
7 281 грн
9 707 грн
цей товар добре доповнюють:
-25%
Тумба Манхеттен (антрацит мат) 100см без умивальника
Ціна:
17 965 грн
23 953 грн
-25%
Тумба Манхеттен (антрацит мат) 120см без умивальника
Ціна:
18 804 грн
25 072 грн
-25%
Пенал Манхеттен Антрацит матовий
Ціна:
14 598 грн
19 463 грн
Раковина Olive Black 75 см 002300
Ціна:
19 413 грн
умивальник One 46 см чорний, матовий (коло)
Ціна:
10 143 грн
Умивальник One 67 см чорний, матовий (овал)
Ціна:
17 201 грн
Унітаз підвісний безободковий City, кришка Bella Soft-Close, антрацит матовий
Ціна:
24 803 грн
GESSIE BLACK MATTE Душова система
Ціна:
21 247 грн