КАТАЛОГ ТОВАРІВ
img
Сортувати: Дешеві Дорогі
Фільтр
Вид
Монтаж
Колекція
Выбрано: 0
Показать
Подивіться відео про виробництво сантехніки для ванних кімнат на заводі Turkuaz в Туреччині.

 Унітаз – виріб, що виконує важливу практичну функцію. Це санітарно-технічне пристосування завжди виготовляється з міцних матеріалів. Іноді комплектується системою автоматичного змиву води і плавно зачиняється кришкою. Якщо Вам потрібен якісний виріб, зробіть вибір у нашому інтернет-магазині. Ми продаємо продукцію, в якій впроваджені найсучасніші розробки!
Купити унітаз від «Аква Родос» за доступною ціною У колекції представлено широкий вибір моделей. Для здійснення гарної покупки потрібно розглянути асортимент і ознайомитися з коротким описом товару. Також необхідно звертати увагу на тип установки, габарити, комплектацію. Тоді виріб буде відповідати заявленим вимогам! В інтернет-магазині можна придбати санітарно-технічні пристосування трьох видів:


    • Унитазы напольные (компакты) – изделия, устанавливаемые на пол. Это традиционный вариант, широко используемый в домах, квартирах, офисах. Преимуществом напольных конструкций является простота установки и удобство в эксплуатации.


    • Унітази підлогові (компакти) – вироби, які встановлені на підлогу. Це традиційний варіант, широко використовується в будинках, квартирах, офісах. Перевагою підлогових конструкцій є простота установки і зручність в експлуатації.


    • Пристінні унітази – конструкції, що мають стильний зовнішній вигляд і високу функціональність. Це сантехнічні пристрої, що мають обтічну форму. Вони підходять для просторих санвузлів і малогабаритних приміщень. Купити унітаз Київ у нас – зробити вибір на користь якості і практичності. Ми пропонуємо покупцям недорогу сантехніку, в якій поєднується довговічність і зовнішня привабливість. Це запорука того, що вироби служать довго і вдало вписуються в інтер'єр!
Широкий вибір товарів від «Аква Родос»


 У каталозі розміщені товари, необхідні для створення комфортної обстановки у ванній кімнаті. У нас можна придбати не тільки підлоговий або підвісний унітаз, але й окремі елементи. Наприклад, кришка, інсталяція з круглою і квадратною кнопкою.


 Кришка – виріб, оснащений системою плавного зачинення Soft-Close. Це нове покоління зі специфічним механізмом, що дозволяє зачиняти унітаз без гучного хлопка. Ми пропонуємо аксесуари, виготовлені з дюропласту і поліпропілену. Це матеріали, які вирізняються міцністю до механічних пошкоджень, стійкістю до зношення і негативного впливу ультрафіолетових променів.


 У нашому асортименті є сантехнічні пристосування в різній комплектації. При виборі відповідних варіантів потрібно керуватися такими критеріями:


   
    тип установки;

    злив води;

    разміри;

    • колір;

    • тип закриття кришки;

    • матеріал кришки.
 Ми пропонуємо унітази, виготовлені з кераміки. Це сучасний матеріал, для якого характерна екологічна чистота і високі характеристики. Він експлуатується протягом тривалого часу, не змінюючи первинних властивостей. Кераміка володіє гарними естетичними властивостями. Вона має ідеально білу, гладеньку поверхню.


 Щоб купити унітаз, Вам не знадобиться багато часу. У колекції представлено достатню кількість моделей, що вирізняються розмірами і конструктивними особливостями. Їхня вартість прийнятна, а якість відповідає очікуванням вимогливих покупців!

Фiльтр