Тумба "MANHATTAN" (белый мат) со столом. Namibia Black 120 см без умывальника
Тумба "MANHATTAN" (белый мат) со столом. Namibia Black 120 см без умывальника
Гарантія 36 месяцев
Обмен/возврат в течение 14 дней
| Самовывоз | г. Киев, ул. Погребской путь 71а |
| г. Одесса, ул. Самарская 4 | |
| с. Скнилов, ул. Окружная , 38 | |
| г. Днепр, ул. Любарского, 93 | |
| Доставка по Киеву | бесплатно до подъезда |
Меблі Манхеттен – це сучасний європейський дизайн у стилі модерн.
Меблі комплектуються декоративною стільницею з керамограніту, який зроблений з штучного матеріалу та покритий декоративним оздобленням із сірого мармуру. Має низький коефіцієнт водопоглинання, за рахунок своєї текстури і низької пористості.
Тумба комплектується з керамічним умивальником на вибір під стільницю.
Зверніть увагу, що стiльниця не має отвору під змішувач та умивальник.
Покриття: корпус і фасади покриті трьома шарами ґрунту та пофарбовані п'ятьма шарами преміальної фарби виробництва «KEMICHAL» що захищає меблі від впливу вологи та підтримує початковий колір продукту протягом усього терміну служби. Підвісна конструкція виглядає ефектно і вимагає меншого часу для прибирання.
Найбільш зручні інтегровані у фасад фрезеровані ручки.
Фурнітура: TANDEMBOX від BLUM (Австрія) з доводчиком
| Артикул | АР000110607 |
| Гарантия | 3 года |
| Материал фасада | МДФ |
| Бренд | AquaRodos |
| Вид | Тумба |
| Со столешней | Есть |
| Материал корпуса | МДФ |
| Цвет изделия | Белый матовый |
| Монтаж | Консольный |
| Коллекция | Манхэттен |
| Фурнитура | Hettich |
| Ширина умывальника, столешницы | 120 см |
| Умывальник | Без умивальника |
| Ширина | 1200 мм |
| Описание | * без отвору під змішувач (діаметр 35 мм) та сифон (діаметр 100мм) у стільниці (отвір покупець робить самостійно в залежності від розмірів змішувача та кількості умивальників) |
| Высота | 306 мм |
| Глубина | 503 мм |
| Габариты | 120*30.6*50.3 |
- Пока для этого товара еще нет отзывов. Ваше мнение может стать первым! Мы дорожим вашими впечатлениями и комментариями. Будьте первым, кто поделится своим опытом использования этого товара и поможет другим сделать выбор.