Питання / Відповіді

На що звернути увагу під час використання мебелі у ванну кімнату?

У ванній кімнаті мікроклімат є особливим, оскільки він постійно змінюється як за температурою, так і за вологістю. Ці постійні коливання можуть негативно позначитися на меблях, незалежно від їхнього матеріалу. Навіть якщо меблі мають маркування "вологостійкі", вони вимагають особливої уваги та дбайливого ставлення під час користування.

Звертаємо Вашу увагу, що найбільш чутливими до вологи та пару є фасадні та бічні частини шафок, тумб і пеналів, торці шухляд, які найбільше взаємодіють із зовнішнім агресивним середовищем. Для збереження зовнішнього вигляду та інших якісних показників виробу протягом встановленого терміну експлуатації нижче перелічено основні правила, яких варто дотримуватися при експлуатації меблів для ванної кімнати:

- Меблі для ванної кімнати створені для зручного зберігання предметів особистої гігієни, банно-прального приладдя, чистої і використаної білизни у ванних кімнатах. 

- Меблі рекомендується експлуатувати у вентильованому приміщенні, з температурою повітря від +8°С до +25°С і відносною вологістю повітря від 40% до 80%. 

- Щоб уникнути погіршення експлуатаційних властивостей виробу за потреби потрібно провітрювати приміщення.

- Не рекомендовано розміщувати виріб менше, ніж на 1 метр від джерел тепла, таких як опалювальні прилади, неізольовані труби тощо. 

- Розташовуйте меблі в приміщенні так, щоб уникнути прямого зволоження під час користування душем або ванною. Якщо виріб розташований поруч із душем або ванною, потрібно встановити додаткові захисні елементи, такі як душова огорожа або спеціальна захисна шторка.

- Важливо захищати виріб від прямого впливу водяної пари та теплового випромінювання, щоб запобігти пошкодженню зовнішнього вигляду та функціональності.

- Під час користування тумбою-умивальником уникайте розбризкування води за межі умивальника.

- Запобігайте висиханню крапель води на поверхнях виробу, оскільки це може призвести до утворення плям або розводів. Якщо вода потрапила на поверхню виробу або аксесуари з хромованого металу, видаліть її негайно сухою м'якою тканиною.

- Не допускайте збору або потрапляння води на торцях фасадних і корпусних деталей виробу, оскільки це може призвести до негативного впливу на матеріал, що може відбутися через проникнення вологи через шви. Це може призвести до набрякання, розшарування або розтріскування фасадних деталей та частин корпусу.

- Уникайте використання абразивних засобів для чищення меблів та рідин, що можуть розчиняти лакофарбове покриття, таких як: спирт, ацетон, бензин, розчинники, порошки, миття посуду, чищення вікон, раковин, плит, кахлю, лінолеуму тощо. Для догляду за меблями протирайте їх сухою м'якою тканиною з використанням нейтральних засобів.

- Потрібно уникати використання жорстких губок та щіток для догляду за меблями, оскільки вони можуть пошкодити покриття деталей виробу.

- Потрапляння концентрованих косметичних засобів на панелі виробу може спричинити їхню деформацію або зміну кольору.

- Важливо уникати зберігання вологих предметів всередині меблів, оскільки це може призвести до деформації корпусних деталей виробу.

- Не слід класти гарячі побутові електроприлади, такі як електрощипці, плойка чи фен, на поверхню виробу, прибирати їх в шухляди чи полиці.

- Щоб уникнути перекосів дверей і шухляд меблів, рекомендується тримати їх закритими.

- Під час використання меблів, важливо розміщувати всі важкі предмети всередині шаф і шухляд таким чином, щоб навантаження рівномірно розподілялося по всій доступній площі виробу. Рекомендується розміщувати важкі предмети на нижніх полицях.

- В усіх меблях виробництва "Аква-Родос" застосовується високоякісна фурнітура. Проте після тривалого користування деякі механічні складові, такі як петлі, механізми висування і т. д., можуть втратити своє оптимальне налаштування, встановлене на момент збирання виробу. Це може виявитися у складнощах при відкриванні дверей або висуванні шухляд, нерівномірному приляганні їх до корпусу та нерівномірних зазорах поруч з фасадами. У таких випадках рекомендується налаштувати петлі або шухляди. Якщо відбувається ослаблення вузлів різьбових з'єднань, їх необхідно періодично підтягувати.

- Механічні ушкодження поверхні виробу, такі як відламування декоративного покриття, глибокі подряпини або тріщини, спричинені недбалим поводженням під час транспортування, монтажу або користування меблями, можуть негативно вплинути на їхні експлуатаційні та візуальні характеристики в подальшому.

- При догляді за дзеркалами не рекомендується використовувати рідини для миття вікон, оскільки вони можуть призвести до матування або утворення плям на поверхні дзеркал. Рекомендується використовувати м'яку тканину, щоб уникнути подряпин, і спеціалізовані засоби для миття дзеркал. Крім того, необхідно уникати накопичення вологи на нижній кромці дзеркала.

Дотримуючись цих порад, ви забезпечите довговічність та збережете естетику вашої ванної кімнати.

Як зняти висувний ящик в тумбі ?

Висувний ящик демонтується за такою схемою:

Як встановити тумбу з умивальником?
В якому вигляді покупець отримує тумбу? Вона буде розібрана чи зібрана?

Усі меблі у ванну кімнату від фабрики Аква Родос поставляються кінцевому покупцю у зібраному вигляді. Тобто з "коробки" ви получаєте виріб, відразу готовий до монтажу. Якщо товар напольний - буде потрібно лише самостійно прикрутити на саморізи ніжки (які закріплені всередині виробу на скотч), до тумби або пеналу. Зверніть увагу, що комплект тумби у ванну кімнату складається з двох коробок, тумби та умивальника. 

Чи виробник мебелі у ванну кімнату Аква Родос пропонує послугу "виготовлення під замволення за розмірами замовника" ?

На жаль - ні, такої можливості наразі немає. 

Форма відправлена
Щось пішло не так