Дзеркало Люче white 100x70, сенсор, підсвітка
Ціна:
10 834 грн
Дзеркало Люче white 100x70, сенсор, підсвітка
Дзеркало Люче white 100x70, сенсор, підсвітка
Ціна:
10 834 грн
Немає в наявності
ОПЛАТА
ГАРАНТІЯ
Гарантія 3 роки
Обмін/повернення протягом 14 днів
ДОСТАВКА
| Самовивіз | м. Київ, вул. Погребський шлях 71а |
| м Одеса, вул. Самарська 4 | |
| с. Скнилів, вул. Окружна, 38 | |
| м. Дніпро, вул Любарського, 93 | |
| Доставка по Києву | безкоштовно до підїзду |
| Артикул | АР000112809 |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Підсвічування | Так |
| Бренд | Aqua Rodos |
| Вид | Дзеркало з LED підсвічуванням |
| Колір виробу | Білий |
| Блок живлення | 20W, ~ 220 v/-12v |
| Колір (температура) підсвічування | Нейтральний білий 3800 - 4300К |
| Колекція | Люче |
| Додатково | Дзеркало у сталевій фарбованій рамі |
| Висота дзеркала | 70 см |
- Наразі для цього товару ще немає відгуків. Ваша думка може стати першою! Ми цінуємо ваші враження та коментарі. Будьте першим, хто поділиться своїм досвідом користування цим товаром та допоможе іншим зробити вибір.
цей товар добре доповнюють:
Гачок подвійний Леонардо, чорний матовий 9925
Ціна:
965 грн
Йоржик для унітаза Лоренцо 9219
Ціна:
5 183 грн
Змішувач кухонний 93205 IMPERIUM Chrome
Ціна:
6 277 грн
-25%
Тумба Амеріна з умивальником Deep 75 см (консольна)
Ціна:
13 752 грн
18 335 грн
-25%
Пенал Амеріна консольний правий
Ціна:
7 713 грн
10 283 грн
Змішувач для кухні Modena 02 Gun Metal високий
Ціна:
9 469 грн
Мильниця Глорія
Ціна:
744 грн
Склянка для зубних щіток подвійна Леонардо, чорна матова 9928А
Ціна:
2 239 грн